- -20%
- -20%
- -20%
Rund badrumsspegel 8232
Aluminiumram - valbar ramstorlek
Produktnummer: 37365
Produktnummer: 37364
Produktnummer: 37368
Produktnummer: 37367
Produktnummer: 37369
Produktnummer: 37371
Produktnummer: 37370
Lägsta pris under de senaste 30 dagarna: 1,281.00 kr
Lägsta pris under de senaste 30 dagarna: 1,281.00 kr
Lägsta pris under de senaste 30 dagarna: 1,780.00 kr
Information om produkten
Rund badrumsspegel 8232 med aluminiumram - storlek valbar
Upplev den ojämförliga badrumsspegeln 8232 - det ultimata tillbehöret för ditt badrum! Med sin raffinerade aluminiumram sätter denna spegel standarden för elegans och stil. Men det är inte allt. Vår runda väggspegel är inte bara ett estetiskt mästerverk, utan också extremt praktisk.
Tack vare sin korrosionsbeständiga beläggning förblir den felfri i många år, även i fuktiga miljöer. Du kommer att njuta av dess tidlösa skönhet, samtidigt som den visuellt förstorar och förhöjer dina rum.
Njut av lyxen hos en spegel som inte bara är funktionell, utan även tilltalar dina känslor. Skaffa dig den runda badrumsspegeln 8232 och upplev hur den förvandlar ditt badrum till en plats för elegans och stil.
Mått och specifikationer
| Modell | Rund badrumsspegel 8232 |
| Material | 4 mm spegelglas |
| Kopparfri, korrosionsbeständig beläggning | |
| Aluminiumram | |
| Ramfärg valbar | Svart matt | Vit matt | Borstad guld |
| Mått | Ø 600 x 32 mm |
| Ø 800 x 32 mm | |
| Ø 1000 x 32 mm | |
| Spiegelform | Rund |
| Monteringssätt | Väggmontering, utanpåliggande |
| Vikt | Ø 600 mm: Netto 4,5 kg / Brutto 4,9 kg |
| Ø 800 mm: Netto 7,6 kg / Brutto 8 kg | |
| Ø 1000 mm: Netto 11,12 kg / Brutto 11,52 kg | |
| Förpackningsmått (B x H x D) | Ø 600 mm: 710 x 80 x 740 mm |
| Ø 800 mm: 910 x 80 x 940 mm | |
| Ø 1000 mm: 1110 x 80 x 1130 mm | |
| Information om leveransomfattning | Utan belysning |
| Inkl. monteringsanvisning | |
| utan dekorationsartiklar |
Omfattning av leverans
- Badrumsspegel 8232 i valt utförande
- Inkl. monteringsmaterial
Nedladdningar
Instruktioner för montering
23859_23860_23861_Mirror_8232_Rund_DE_FR_IT_EN_BS_III_2021.pdf
Fraktkostnader
Produktsäkerhet
Du kanske också gillar detta
Marknadsfördelar
Individuell design från Bernstein
Snabb leverans
Direkt från tillverkaren
Teknisk support